تایم بلاگ

آرایش عروس حرفه ای با 5 نکته کلیدی

یکی نکات اساسی در شب عروسی نحوه آرایش عروس میباشد که به زیبایی عروس مربوط می شود

آرایش عروس یکی از معیارهای اساسی مراسم عروسی میباشد که بیشتر عروس خانم ها حساسیت زیادی روی آن دارند. در این مقاله 5 نکته کلیدی برای یک آرایش عروس حرفه ای را به شما می گوییم.

نکته های اساسی در آرایش عروس

مراسم عروسی یکی از مهمترین و به یادماندنی ترین لحظاتی میباشد که برای هر فرد امکان دارد به وجود آبد و برای هر فرد فقط یک بار چنین چیزی پیش می آید. یکی نکات اساسی در شب عروسی نحوه آرایش عروس میباشد که به زیبایی عروس مربوط می شود. در ادامه 5 نکته ضروری در آرایش را به شما می گوییم که امیدواریم مورد توجه قرار گیرد.

چگونه از پاک شدن رژ لب از روی لب های مان جلوگیری کنیم ؟

قبل از اینکه رژ لب اصلی را روی لب هایتان بمالید، از آرایشگر عروسی تان بخواهید تا ابتدا یک پودر فکس کننده را روی لب هایتان بمالد و بعد رژ لب اصلی تان را برایتان بزند. اینکار موجب می شود که رژ لب شما تا پایان مراسم عروسی از روی لب هایتان پاک نشود.

چگونه دندان های سفیدی برای روز عروسی داشته باشیم ؟

لبخند یک عروس در روز عروسی اش بسیار اساسی میباشد که دندان هایش کاملا سفید و تمیز باشد و اطمینان پیدا کند که از رنگ رژ لب بر روی دندان هایش نباشد. برای اینکار از رژ لب هایی استفاده کنید که مایع و چرب نباشد.

پاک سازی پوست قبل از عروسی

اینکه عروس خانم ها قبل ار مراسم عروسی خود پوست صورتشان را پاکسازی می کنند کار بسیار خوبی است. اما باید اینکار را قبلا هم انجام داده باشید. چرا که اگر اینکار را برای اولین بار قبل از عروسی تان انجام دهید، امکان بروز آلرژی و حساسیت پوستی است. بنابراین بهتر میباشد اینکار را چند ماه قبل از عروسی انجام دهید.

چه زمانی برای تست آرایش عروس مناسب میباشد ؟

بهتر میباشد 6 الی 8 هفته قبل از روز عروسی تان از آرایشگرتان بخواهید آرایش و مدل موروز عروسی شما را روی صورت و چهره شما امتحان کند. اینکار موجب از میان رفتن عیب ها برای روز عروسی شما می شود.

مدل و سبک شینیون عروس

یکی دیگر از نکاتی که می بایست به آن توجه کرد مدل و سبک شینیون عروس است. دقت کنید که نوع شینیون می تواند با توجه به موهای شما، فرم صورت شما و لباس شما انتخاب شود.

منبع : talarnet.com

فروشگاه مارکت سنتر